Yıldırım Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri
29 Ağustos 2021
Yıldırım Suya Dayanıklı Parke
29 Ağustos 2021

Yıldırım Su Tesisatı

Yıldırım Su Tesisatı | Kaliteli Hızlı Hesaplı Hizmet İçin : 0546 940 2175

Yıldırım Su Tesisatı


Su Tesisatçısı Meslek Tanıtımı

Su tesisatçısı kısaca klozet, musluk, onarımları su tesisat borularındaki arızaların giderilmesi tıkalı lavabo tuvaletlerin açılması gibi hizmetleri vermektedir. Acil tesisatçı çağırmak için bizi arayabilirsiniz.

Tesisatçı

Tesisatçılık mesleği hakkında bilgi;Binalarda (okullar, iş merkezleri, hastaneler vs) atık su(pis su), temiz su ve doğalgaz tesisatının resmi ve özel binalara kadar iletilmesi, kömür veya güneş enerjisi ile çalışan ısıtma sistemlerini kuran, bunların bakım ve onarım işlemlerini yapan kişi, tesisatçı’dır.

Tesisatçı’nın Görevleri ve Çalışma Düzeni

Binanın sıhhi tesisat uygulama planını çizer veya çizilen planı inceler, su tesisat için gerekli malzeme ve elemanı sağlar, su tesisatının plana uygun olarak binaya yerleştirilmesi ile ilgili işlemlerini yürütür Sıhhi tesisatın kontrolünü, bakımını ve onarımını yapar Gazın şebekeden binalara çelik ve polietilen borularla dağıtımı için hazırlanan doğalgaz tesisatı parçalarının yerine takılması ve testlerin yapılması ile ilgili işlemleri yürütür, Bina girişindeki enerji kaynağından tüketim cihazlarına kadar, yapılacak tesisatın projesine uygun şekilde döşenmesine nezaret eder, Gaz kaçaklarına karşı önlemler almak tesisatçı’nın görevleridir.

Su Kaçağının Cihazla Tespiti Kırmadan Arıza Bulma

Su kaçaklarının bulunmasına yönelik teknolojinin tesisat sektörüne getirdiği yenilikler hem bu sorunla karşı karşıya kalan kişilere, hemde sıhhi tesisat ustalarına büyük kolaylık sağlamıştır.Bu sayede sızma olan borunun duvar, zemin gibi kapalı görünmeyen yerlerde kırma, kazma işi olmasan belirlenir fazla hasar önlenir tespiti yapılan kaçak ise en az hasarla tamir edilebilir.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo tıkanmaları daha çok banyo lavabolarında rastlanır. traş, kıl, sabun kitlesi, lavaboda tıkanan alçı yada dezt yapılan kapların yıkanması lavabo tıkanma sebebi olabilir.Standartlara uygun gereken eğim ve uygun çapta yapılan lavabo atık su gider boruları size lavabo tıkanması sorunları yaşatmaz lavabo sifonlarında süzgeç bulunduğundan büyük cisimler atık hattına girmez fakat bahsettiğimiz yetersiz çap ve giderdeki eğimin az olması küçük parçaların birikmesine yol açar ve tıkanıklık sorunu oluşur.Lavabolarındaki tıkanıklığı robotla kırmadan açıyoruz

Tel: 0546 940 21 75