Su Kaçağı Nedenleri | 0546 940 2175
31 Ağustos 2021
Bursa Hesaplı Su Tesisatı Kaçak Bulma | 0546 940 2175
31 Ağustos 2021

Yağmursuyu Kanalı Açma Nilüfer | 0546 940 2175

Su tesisatı alt yapıda olduğu için ustanızı iyi seçmelisiniz...

YAĞMURSUYU KANALI AÇMA:   Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde bulunan yağmur kanallarında tıkanıklıklar meydana gelebiliyor.

Bu tıkanıklıklar genelde, Tuvalet kağıtları, Atılan bezler, yağlar, çatılardan yağmurla gelen toz, hayvan pislikleri, yapraklar gibi birçok madde sıkışarak zamanla yağmur kanallarını tıkar.

Evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve mutfağınız da kötü kokular yayar.Kanal tıkanıklığı giderilmezse, pis su geri basar ve bu sağlınız için tehdit oluşturur.

Kanalların içinde bulunan pis sularda ki mikroplar ortamınıza yayılır. Bir an önce kanal temizlenmelidir.

Kameralı kanal açma cihazları ile yağmur kanallarını tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir. Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır.

Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlatılır. Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır. Kameralı kanal açma cihazları ile yağmur kanallarını tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir.

Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır. Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlatılır.

Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır.

Tüm bunlar size zahmet vermeden ve çok uygun fiyatlara yapılır.