UZMAN PERSONEL

Tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Kanalizasyon temizleme, altyapı tesisat hizmetleri ile konusunda uzman ve tecrübeli personeliyle sizlere hizmet vermektedir.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Kanalizasyon temizleme hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile müdahale ederek çözümlemekteyiz.

EKONOMİK FİYATLAR

Tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Kanalizasyon temizleme, Altyapı tesisat hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile çözüyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Kanalizasyon temizleme hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını teknolojik ekipmanlar ile çalışarak çözümlemekteyiz.

BURSA GİDER AÇMA FİRMASI

Bursa Kanal ve Gider Tıkanıklık Açma, temizleme, hizmetlerinde 17 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bursa Kanal ve Gider Açma kanalizasyon, inşaat sektörü içerisinde özel, resmi kurumlar, fabrikalar, işletmeler ve tüm sektör firmaları için her çeşit Kanal ve Gider problemleri için son sistem Makinelerle müdahale ederek çözüm ortağınız olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kanal, kanalizasyon, tıkanıklık, gider açma ve su kaçağı tespiti gibi alt yapı sorunlarının tümünde firmamızı 7/ 24 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimiz ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz en uygun fiyatlarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tıkanıklık ve Gider açma, Kanal Açma temizleme, kanalizasyon temizleme, ve her türlü tesisat işlerinizde çalışma yapılacak alanı kırıp, dökmeden, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile çalışarak hizmet vermekteyiz.

gider-acma-hizmetleri--35

GİDER AÇMA HİZMETLERİMİZ

Tıkanıklık açma, kanal ve gider açma, Kanalizasyon temizleme, Altyapı tesisat hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz teknolojik ekipmanlar ile müdahale ederek cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile çözüyoruz.

10

Hizmet Kalemi


142

Tamamlanmış Proje


89

Müşteri Sayısı


17

Yıllık Tecrübe


Gider Açma Uygulamalarımız

Tıkanıklık açma, Kanal ve Gider açma, Kanalizasyon temizleme, Su Kaçak Tespiti ve Tamiri gibi Altyapı tesisat hizmetleri ve her türlü alt yapı arızasını konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz teknolojik ekipmanlar ile müdahale ederek cazip fiyatlarla ve kaliteli hizmetimiz ile çözüyoruz.