Bursa Cephe Mantolama
29 Ağustos 2021
Bursa Çalışma Ofisi Yapı Tasarım
29 Ağustos 2021

Bursa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bursa Cihazla Su Kaçağı Tespiti | Kaliteli Hızlı Hesaplı Hizmet İçin : 0546 940 2175

Bursa Cihazla Su Kaçağı Tespiti


LD6000- SIZINTI TESPİTİ VE AKUSTİK HAT TESPİTİ

Hat güzergâhı, kaçak çevreleme veya nokta tespiti fark etmez – Gelişmiş LD6000 ve Alman kalitesiyle üretilen yüksek kaliteli mikrofonlar, şimdiye kadar bilinmeyen boyuttaki en küçük kaçak seslerinin bile kaydedilmesini, sinyal işlemesini ve görüntülenmesini mümkün kılar.

LD6000 – Endüstri, kamu kuruluşları ve küçük işletmeler için optimum çözümler

Endüstriyel kullanıcılar, LD6000 ile sadece geniş bir alanda dallara ayrılmış iletim şebekelerinde hızlı ve noktasal doğrulukla kaçak yeri tespiti yapmakla kalmayan, ayrıca örneğin kaynak dikişleri, valflar, depolar ve kazanlar, basınç hatları veya pompa gövdelerinin sızdırmazlık kontrolünde olduğu gibi hidrojen ölçüm yöntemiyle çok ekonomik bir kontrol yöntemine olanak sağlayan ve üniversal olarak kullanılabilen bir ölçüm aracından faydalanır.
LD6000, kamu kuruluşlarının kayıp analizi için çeşitli kullanım olanakları sunar: Yüksek hassasiyetli zemin mikrofonlarıyla akustik yer tespiti , içme suyu şebekelerinde takip gazı ile kaçak yeri tespiti, metal ve metal olmayan boru hatlarında döşeme güzergâhı tespiti veya boru bağlantıları ve sızdırmazlık elemanlarında sızdırmazlık kontrolleri. Zemin, kontak ve tarama mikrofonu gibi kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de LD6000’i küçük işletmelerde hızlı, güvenilir kaçak yeri tespiti uygulamaları için üniversal bir çözüm haline getirir.

TERMAL KAMERA

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

FAYANS SÖKME MAKİNESİ

TROTEC üretimi olan fayans sökme cihazıyla Zeminde ve Duvardaki fayans, seramik, karolarınızı tadilatlarınız için söküp tamiratınız bittikten sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Normal Şartlarda Su Kaçakları Sonrası Sökülen Seramik, Kalebodur ve Fayanslar kullanılmayacak Bir durumda Olduklarından Yenileri takılır; Elinizde Eskisinden Aynı Renk ve desende Yoksa Bulunması neredeyse imkansızdır;

Sökülen malzemenin yerine farklı ve desen ve farklı renkte takılır.İşte Bu problemi ortadan kaldıran Kırmadan Fayans Sökme Makinesidir.

Tel: 0546 940 21 75