Bursa Çelik Kapı Tasarımı
29 Ağustos 2021
Bursa Çift Açılımlı Pencere ve Balkon Kapılarının Kullanımı
29 Ağustos 2021

Bursa Çelik Kapılar

Bursa Çelik Kapılar Gsm:+90 546 940 21 75

Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır… Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler.

Evinizin güvenliğinin en önemli parçalarından biri olan Çelik Kapılar, montaj için öncelikle ambalajından çıkarılır. Çelik kasa kanatlarından ayrılır. Masa üstüne konulan kasa içine izocam yerleştirilir. Koruyucu izolasyon süngeri de yerleştirilir. Bu aşamanın tamamlanmasından sonra kilit sistemi montajı yapılır. Kapı montajı yapılmadan önce müşteriye, kapı açılışının sağ veya sola olması hususu sorulur. Müşterinin isteği doğrultusunda montaja başlanır. Kalitesiyle, kendine has çizgisiyle, yaşam alanlarının hayat bulması için çalışıyor, her elinizi uzattığınızda hayallerinize dokunmanız için…Elinizi güvenle uzatın ve kapılarınızı güvenle açın!

Ark Tasarım uzun yıllardır usta ellerde, özel üretimiyle kapılara hayat veriyor. Tüm Tadilatlar için İsteğe Göre Kapı İmalatlarımız Bulunmaktadır.

Tel: 0546 940 21 75