Antalya Yapı Mutfak tezgahı
29 Ağustos 2021
Antalya Yapı Okul temizliği
29 Ağustos 2021

Antalya Yapı Normal cam balkon

Antalya Yapı Normal cam balkon Hizmetlerimiz Kaliteli ve Garantilidir. Gsm:+90 546 940 21 75

Antalya Yapı Normal cam balkon

Cam Balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı; alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir.

Bu özel sistemleri teknolojiden ödün vermeden Türkiye ile tanıştıran firmayız. Çok özel sistem ve Fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Cam Balkon kapatma sistemlerini tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir ek yapılmamışcasına kullanma özgürlüğü; tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz, koku vb. diğer etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalıtımı sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon kapama sistemlerimiz çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır. Değişik biçim ve amaçlarda kullanılabilir. Tam olarak kapatılıp açılacağı gibi cam panellerin bir yada birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da verir

Tel: 0546 940 21 75